VIZÁŽISTKA

Za některé více či méně zběsilé kreace na hlavách, obličejích i tělech modelů je zodpovědná vizážistka Adéla Anděla Bursová z Liberce.
Jako vizážistka a maskérka spolupracuje hned s několika fotografy v Liberci a v Praze a makeup tvoří i kapele R+ Members Club.


Líčení je pro ni celoživotní vášní. Hlavní zásluhu na tom má prý především její matka, která jí líčení nezakazovala ani v útlých letech – prý spíš ještě instruovala, jak správně na to. Snad i proto, aby to každé ráno nemusela dělat sama.


Adéla kolem sebe prý sotvakdy nechala někoho projít, aniž by ho „nezmalovala“. Ačkoliv tedy na střední škole studovala počítačovou grafiku, rozhodla se vyměnit tablet za maskérský štěteček. Dosud pořádá školení a semináře, píše články do internetového magazínu Eagle Live a neustále rozšiřuje svůj repertoár.


Do budoucna by ráda rozšířila svá školení, posouvala se stále dál a výš, naučila se více divadelních technik a šetří na airbrush.
Pokud zrovna nelíčí, věnuje se osobnostnímu rozvoji, pořádá ženské kruhy a zajímá se o mystiku. Nedávno byla zasvěcena jako kněžka bohyně Libuše.
Má ráda vonné oleje, krásné věci a inspirativní lidi.

 

 

Vizážistka s make-up. Adéla Anděla Bursová

Text: Pisálek