TŘI VE PŘI

Už nás prasdědeček s prasbabičkou říkali, že my tři to někam dotáhneme. Ostatně, zpívá o tom i Jarek Nohavica v písni Tři čuníci. Chtěli jsme se mít jako prasata v žitě. Bylo zrovna 24. prasince 2014 večer (pra_SEČ), my pobíhali praslesem a společně založili gang „Čuník from Hell“. Každej jsme trošku jinej, ostatně, i proto jsme často ve při.

Prasoslav
– to je frajer přes peníze. Pochází z BruSele. Dělal tam nějaký evropský dotace, takže byl pár let u koryta. Je to trochu seladon a chlívák, kterej si rád vyhodí z kopýtka, pije esspraso, a holky na něj letěj.

Prasmysl – tak to jsou svaly naší party. Narodil se v Prasaticích. Občas trochu svině. Je to bývalej OlymPig. Nikdy se moc dobře neumístil, i když makal jako prase. Začal se kvalifikovat až v pozdějším věku. Běhal svinským krokem. Jako mladej ani moc nezávodil, protože v tu dobu v Americe kvetl pRasismus a nikde ho nechtěli.

A já? Jmenuju se Prasimil a jsem looser týmu. Pocházím ze Selemil. Jsem takovej ten rádoby sviňák, kterej si hraje na gangstera. Nosím kotlety a dělám jak si chrochtám blahem, ale třeba můj vozovej park je je šunka vedle šunky. Teď jsem zamilován do jedné vepřové panenky, tak mi držte kopýtka.

No takže to jsme my. Tři Ve Při, kamarádi, kteří si dají sice občas do rypáku, ale ve výsledku na sebe nedáme dopustit. Jo, kdybyste chtěli mezi nás, připojte se na webu pras-E.cz.

A promiňte nám za ten prasopis. Jsme zkrátka prasata.

 

TŘI VE PŘI

Prasoslav: Jan Havlík

Prasmysl: Matouš Kubáček

Prasimil: Jakub Dörfl

Make-up a uši: Adéla Anděla Bursová